Pogotkom Draška Lolića iz penala “duboko” u sudijskoj nadoknadi susreta, fudbaleri Rudar-Prijedora savladali su u Janji Podrinje rezultatom 2:1.

Domaći su poveli preko Barjektarevića u 11.minuti, izjednačio je Jaćimović u 32. minuti.

Do samog kraja meča nije bilo promjene rezultata a onda je Mulamustafić oborio Nemanju Vejnovića, sudija Docić je pokazao na “bijelu tačku” a najbolji strijelac Prijedorčana u prošlom prvenstvu bio siguran za velika tri boda gostiju.

Podrinje (J): Rudar-Prijedor 1:2 (1:1)

Janja
Stadion FK Podrinje
Gledalaca: 200ž
Sudija: Milan Docić (Banjaluka)
Strijelci: Barjektarević u 11.za Podrinje, Jaćimović u 32. i Lolić u 90+4.minuti iz penala
Žuti kartoni: Mulamustafić, Đokić, Hamzić, Jusufović (Podrinje), Marić, Pekija, Lolić (Rudar-Prijedor)