kup bih-rudarprijedor-borac-rezultat (1)Fudbaleri Rudar-Prijedora minimalno su poraženi u prvom meču osmine finala Kupa BiH od banjalučkog Borca rezultatom 0:1.

Odlučujući pogodak nakon greške odbrane Prijedorčana postigao je Toni Jović u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Najbolju priliku za izjednačenje imao je Radoja pred kraj meča ali je njegov odličan šut glavom golman gostiju Ružić „izvadio“ ispod prečke i poslao u korner.

Susret u Omarskoj pratilo je oko 500 ljubitelja fudbala.

Revanš meč igra se 22. oktobra u Banjaluci.

Rudar-Prijedor: Borac 0:1 (0:1)

Stadion: FK Omarska u Omarskoj