rudar prijedor-kadeti-2014-15Kadeti Rudar-Prijedora doživjeli su prvi poraz u četvrtom kolu Omladinske lige BiH-grupa Zapad na gostovanju u Banjaluci kod ekipe Sport Tim.

Domaći su slavili sa ubjedljivih 4:0 (1:0), a najbolji pojedinac susreta bio je Domuzin koji je postigao het-trik za svega 16 minuta.

Možda bi i izabranici trenera Saše Keranovića bolje prošli da u 65. minuti nije isključen Predrag Lajić zbog drugog žutog kartona.

KADETI
SPORT TIM: RUDAR-PRIJEDOR 4:0 (1:0)

Banjaluka
Igralište: FK Budućnost
Sudija: Nemanja Malić (Banjaluka)
Strijelci: Čolić u 33., Domuzin u 61., 67. i 77. minuti za Sport Tim
Žuti kartoni: Tadić, Vukčević, Marković (Sport Tim), Kuridža, Topalović, Bujić (Rudar-Prijedor)
Crveni karton: Lajić (Rudar-Prijedor) u 65. minuti

SPORT TIM
Kovačević, Tadić, Pavlović (od 66. Vukelja), Domuzin (od 79. Lukić), Bosančić, Čolić, Vukčević, Ćutković (od 46. Pantoš), Marković, Radić (od 70. Đukić), Janjić (od 75. Vuković)

RUDAR-PRIJEDOR
Aničić (od 72. Rauš), Lajić, Topalović, Marin (od 46. Živanić), Tišma (od 75. Bujić), Kuridža, Davidović, Karajica (od 68. Arnautović), Polovina, Josipović, Rokvić (od 46. Pavlović)

rudar prijedor-juniori 2014-15Za razliku od kadeta, juniori Rudar-Prijedora su ostali na maksimalnom učinku nakon četiri odigrana kola u Omladinskoj ligi BiH-grupa Zapad.

Utakmicu juniora domaćeg Sport Tima i Prijedorčana odlučio je uspješno izveden jedanaesterac Stefana Gavranovića u 27. Minuti susreta.

Prethodno je Subašić oštro startovao nad Mikićem u svom šesnaestercu što je sudija Vukić okarakterisao kao dovoljno za kazneni udarac.

Treba reći da je među izabranicima trenera Zorana Bujića zbog maturske ekskurzije nedostajalo nekoliko igrača, dok je Ajdin Redžić bio sa prvom ekipom na gostovanju u Višegradu.