fsa 2014-15Ekipa FSA Prijedor nije uspjela da ostvari pobjedu na domaćem terenu u okviru Regionalne lige grupa Zapad i tako „potvrdi“ prošlonedjeljni gostujući trijumf.

Prijedorčani su početkom drugog poluvremena imali veliku prednost od 2:0, nisu iskoristili potom dvije stopostotne šanse, a, iako je sudija Branislav Todorović mogao prekršaj u kaznenom prostoru nad Samirom Kaltakom da okvalifikuje kao penal, trener domaćih Nenad Bašić tražiće krivce u svojim redovima.

U samom finišu uslijedio je neshvatljiv pad njegovih izabranika, što je ekipa iz Srpca, predvođena iskusnim Zoranom Novakovićem, najboljim akterom meča, iskoristila, napravivši potpun preokret za zasluženu pobjedu.

FSA Prijedor—Sloga (S) 2:4(1:0)

Stadion: Poljana
Sudija: Branislav Todorović (Gradiška) 7
Strijelci: Progomelja u 8. i 48. za FSA Prijedor, a Maletić u 78. i 83. Novaković u 85. i Babić u 88.minuti za Slogu Srbac
Žuti kartoni: Torbica, H.Kaltak, Mršić (FSA Prijedor), Kopanja, Zukanović (Sloga)