fsa 2014-15Fudbaleri prijedorskog kluba FSA su u zaostaloj utakmici 5.kola Regionalne lige Republike Srpske-grupa Zapad, odloženoj zbog poplavljenog terena stadiona „Poljana“, savladali Lijevče sa 4:2.

U dva navrata izabranici trenera Nenada Bašića imali su prednost, ali su gosti iz Nove Topole uspijevali da stignu do izjednačenja.

U 60.minutu kapiten Miloš Stević, koji je postigao dva gola propustio je priliku da sa „bijele tačke“ zatrese mrežu protivnika, pošto je poslao loptu preko prečke iskusnog Siniše Mrkobrade.

Najljepši trenutak meča dogodio se u 79.minutu, kada je, samo minut po ulasku u igru Samir Kaltak „makazicama“ donio prednost od 3:2 domaćinu čiji su psihološka stabilnost i bolja fizička pripremljenost bili presudni za trijumf.

FSA-Lijevče 4:2(1:1)

Stadion: „Poljana“
Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka) 7
Strijelci: Stević u 43. i 82. Torbica u 52. i S.Kaltak u 79. za FSA, a Blesić u 43. i Kočić (iz penala) u 64.minutu za Lijevče
Žuti kartoni: Progomelja, Vuković (FSA), Grandić, Đajić (Lijevče)