Omarska je i u drugom proljećnom meču na domaćem terenu u prvenstvu Druge lige Republike Srpske-grupa Zapad igrali neriješeno, ovoga puta protiv Jedinstva iz Žeravice rezultatom 1:1.

Domaći su stigli do prednosti u 40.minuti, kada je najbolji akter utakmice Borislav Grahovac „volejom“ sa ivice šesnaseterca poslao loptu u mrežu za 1:0.

U 82.minuti najzapaženiji u redovima gostiju iz Žeravice, kapiten Saša Behara uposlio je Bojana Ilića, koji je pogodio za izjednačenje i konačan ishod.

-Odlaskom Ognjena Jaćimovića, a potom i Vedrana Panića, biće potrebno vremena da završnica naših akcija bude ubojitija. Propustili smo priliku da u prvom poluvremenu udvostručimo prednost, ovako poslije izjednačenja rival je imao priliku da još jednom savlada Mladena Jokića, koji je odlično odbranio udarac Behare, te možemo biti zadovoljni i novim remijem – rekao je trener Omarščana Milenko Vuleta.

Provjereni strateg ukazao je povjerenje još jednom igraču iz plejade mladih čije vrijeme tek dolazi, pošto je u 74.minuti ušao u igru i na taj način debitovao za prvi tim Dragan Lugonja.

FK Omarska: FK Jedinstvo(Ž) 1:1(1:0)