prijedor-sloga-rezultatU susretu 23. kola Premijer lige BiH rukometaši „Prijedora” su teže od očekivanog savladali ekipu „Sloge” iz Doboja rezultatom 29-25 (12-12).

Podmlađena gostujuća ekipa je gotovo cijelo prvo poluvrijeme bila u vođstvu a njihova najveća prednost iznosila je +4 (8-12) u 22. minuti.

Međutim, do kraja prvog dijela domaći su povezali redove i stigli do izjednačenja nakon isteka 30 minuta igre.

Nastavak susreta je donio bolju igru izabranika Bojana Unčanina, golmani su uspjeli odbraniti nekoliko šuteva igrača „Sloge” pa su Prijedorčani konstantno imali od 2 do 6 golova prednosti.

Na kraju meča rezultat je glasio 29-25 a u domaćim redovima bolji od ostalih bio je Hercegovac sa 8 golova dok su kod gostiju Šarenac i Đurđević postigli po 7 golova.