U prijateljskoj utakmici regionalnih prijedorskih ligaša na stadionu „kod Celpaka“ izabranici trenera Nenada Bašića bili su uspješniji, Gomjenica: FSA Prijedor 0:2.

Prvo poluvrijeme (igrala se dva po 40 minuta) proteklo je u čvrstoj igri na sredini terena.

Ekipa Igora Mršića, koji još „slaže kockice“ najbolje postave, ali sa ciljem da ima mnogo više odgovornosti i kao domaćin „bude gazda kod kuće“ na proljeće, dobro je parirala svom rivalu, ali joj je nedostajalo konkretnosti u završnici.

Doduše i protivnik je prvi put zaprijetio u u 33.minuti kada je Vladan Galonja, nakon „duplog pasa“ sa Milošem Stevićem, iskosa sa lijeve strane po zemlji ciljao „bliži ugao“ mladog Mlađena Dragića, koji je bio siguran.

Domaći su u nastavku promjenili nekoliko igrača na terenu.

Još jednom se Dragić istakao u 50.minuti, kada je sjajno zaustavio udarac Miloša Rudaka iz blizine i spasio siguran pogodak.

Na scenu je potom stupio pokretljivi Stević, koji je u prethodna dva meča postigao po dva gola, a ovoga puta se iskazao kao dvostruki asistent.

Prvo je u 55.minuti, poslije lijepog prodora po desnoj strani, uposlio upornog Mladena Došenovića, koji je pogodio cilj, da bi nešto kasnije izveo korner sa lijeve strane, a Danijel Bujić postavio konačan ishod.

Sastav FSA Prijedor je tako u trećoj provjeri ostvario i treću pobjedu.

FK Gomjenica: FSA Prijedor 0:2(0:0)

Stadion: „kod Celpaka“