Tri selekcije FK Rudar-Prijedor gostovale su protekle subote u Krupoj na Vrbasu gdje su na terenu sa vještačkom travom odmjerili snage sa odgovarajućim selekcijama premijerligaša Krupe.

Pioniri koje vodi trener Mladen Parhamov bili su ubjedljivi pa su slavili rezultatom 3:0.

Terenska dominacija u kojoj je golman Trninić bio “bez posla”, krunisana je golovima Kaurina, Bjelovuka i Sadžaka.

Pobjedu je ostvarila i kadetska selekcija trenera Srđana Marjanovića.

Ekipa koja je jesenji prvak Omladinske lige BiH-grupa Zapad slavila je sa minimalnih 1:0 pogotkom Nemanje Rakovića u 10. minuti nakon dobrog udarca sa 20-ak metara.

Osim postignutog gola, mladi Prijedorčani su promašili nekoliko izglednih prilika u drugom poluvremenu, pa su domaći “zaprijetili” sa dva kontranapada ali je golman Kačavenda njihove pokušaje osujetio odličnim odbranama.

Time je još jednom pokazao da je među najboljim golmanima u BiH u svom uzrastu pa ne čudi veliki interes Crvene zvezde da ga dovede u svoje redobe.

Juniori Rudar-Prijedora doživjeli su ubjedljiv poraz rezultatom 4:0.

Ekipa koju vodi Zoran Bujić nastupila je bez nekoliko standardnih igrača pa nije mogla pružiti mnogo u duelu sa juniorima Krupe.

Narednog vikenda mladi Prijedorčani gostuju u Banjaluci gdje će odmjeriti snage sa vršnjacima iz ekipe Željezničar Sport Team.