Pripremajući se za nastavak prvenstva Regionalne lige Republike Srpske-grupa Zapad, ekipa FSA Prijedor je na terenu sa vještačkom travom stadiona premijerligaša BiH Krupe u Krupi na Vrbasu savladala federalnog drugoligaša Slogu iz Bosanske Otoke rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale da bi u 49.minuti izabranici trenera Nenada Bašića došli do prednosti pogotkom Miloša Stevića.

Samo tri minuta kasnije tim koji vodi Adis Stambolija, jedno vrijeme član Rudar-Prijedora, stigao je do izjednačenja preko Refika Gorinjca.

Novo vođstvo svom sastavu od 2:1 donio je iskusni Darko Čačić u 58.minuti.

Kao i u prvoj provjeri protiv juniora „rudara sa Sane“ (2:0) kada se dva puta upisao u listu strijelaca, Stević je i ovoga puta nastavio seriju svojim drugim golom, pa je u 75.minuti postavio konačan ishod ovog meča.

FSA Prijedor: Sloga(BO) 3:1(0:0)
Krupa na Vrbasu
Stadion: FK Krupa
Gledalaca: 20
Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka)
Strijelci: Stević u 49. i 75. i Čačić u 58. za FSA Prijedor, a Gorinjac u 52.minuti za Slogu