haris-kaltakOFK Brdo je „vezalo“ drugu pobjedu, pošto je poslije trijumfa od 3:0 u Gornjim Podgradcima protiv ekipe Sloga DIPO, ubjedljivo savladalo favorizovanog Progresa iz Kneževa sa 5:2, stigavši tako do šestog mjesta na Zapadu regionalnih ligaša Srpske.

U reviji golova na stadionu „Vedro polje“ u Hambarinama najljepši je postigao najbolji akter utakmice Haris Kaltak u 43.minuti.

Iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, kraj „živog zida“ poslao je loptu u sam donji ugao golmana Marka Markovića.

OFK Brdo: FK Progres 5:2(4:1)

Hambarine
Stadion: Vedro polje
Gledalaca: 30
Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor) 7,5
Strelci: Sarhatlić u 6., Gredelj u 19. i 57., Aleksić u 27. i Kaltak u 43. za Brdo, a Veselinović (autogol) u 23. i Vučić u 80.minuti za Progres
Žuti kartoni: Veselinović, Miljević, Gredelj (OFK Brdo), Marjanović, O.Marković, Đukarić (Progres)