rudar prijedor-13-14-junioriMladi fudbaleri „Rudar-Prijedora“ su u meču 18. kola Omladinske Premijer lige BiH za juniore dočekali vršnjake iz Istočnog Sarajeva.

U vrlo dobroj fudbalskoj „predstavi“ izabranici trenera Bujića su sasvim zasluženo savladli „Slaviju“ rezultatom 3-1 (1-1).

Junak desete ovosezonske pobjede bio je dvostruki strijelac Aleksandar Jovičić.

Domaći su poveli u 27. minuti, kada je Jovičić nakon dobrog centaršuta bio siguran u šesnaestercu gostiju. Mladi igrači „Slavije“ su izjednačili već u 33. minuti preko Šljive a sa neriješenih 1-1 se otišlo na odmor.

Bolju igru u nastavku susreta, Prijedorčani su krunisali golovima Jovičića u 56. i Mrkića u 66. minuti.

Prvom proljetnom pobjedom juniori „Rudar-Prijedora“ stigli su na diobu četvrte pozicije na tabeli (sa osvojena 33 boda) koju dijele sa narednim rivalom, ekipom „Širokog Brijega“.