brdo-fsa-avgust (4)Drama na stadionu „Vedro polje“ u Hambarinama na meču Regionalne lige-grupa Zapad.

OFK Brdo je, poslije vođstva Naprijeda u 18.minuti preko Milana Bojinovića stiglo do izjednačenja u 88. minuti kada je mrežu zatresao golman Jadranko Vidović, ponovo kao prošle sezone u ulozi napadača.

Vođstvo gostima iz Banjaluke donio je minut kasnije njihov najistaknutiji pojedinac Aleksandar Ozren i činilo se da će „kući pjevajući“.

Međutim, najbolji akter susreta, visoki „štoper“ Zdravko Veselinović u sudijskoj nadoknadi postavio je konačnih 2:2.

brdo-kladari (4)OFK Brdo: FK Naprijed 2:2(0:1)

Hambarine
Stadion: „Vedro polje“
Sudija: Ljubiša Kuvalja (Srbac) 7
Strijelci: Vidović u 88. i Veselinović u 90.+5 za Brdo, a Bojinović u 18. i Ozren u 89.minuti za Naprijed
Žuti kartoni: Borovac (Brdo), Bojinović, Trivić, Ozren, Diljević, Novaković (Naprijed)