fsa-prijedor-kladari-1Ekipa FSA Prijedor nastavila je u prvenstvu Regionalne lige Republike Srpske-grupa Zapad uspješnu rezultatsku seriju.

Poslije pobjede nad Progresom iz Kneževa (1:0) na stadionu „Poljana“ i osvojenog boda kod Kotorvaroške Mladosti (1:1), savladali su na svom terenu tim Kladara sa 2:1.

Gosti su došli u vođstvo u 26.minuti, kada je poslije kornera kapitena Radana Zelenca, Srđan Kostić najviši u skoku glavom savladao veoma dobrog mladog golmana domaćih Dejana Milinkovića za 0:1 koji je ostao do odmora.

Kreator preokreta u nastavku, uz odličnu igru izabranika trenera Nenada Bašića, bio je Miloš Stević, koji je konačno ove sezone pokazao svoje realizatorske sposobnosti.

U 56.minuti, nakon udarca Borislava Mikića golman Darko Lipovac je krajnjim naporom odbio loptu, a Stević je pritrčao i izjednačio na 1:1.

Još jednom je Stević imao pravi golgeterski osjećaj, kada je Lipovac, koji je ostavio solidan utisak, odbio loptu, postavivši u 74.minuti, ispostaviće se na kraju, konačan ishod ove kvalitetne utakmice, uz korektno suđenje.

fsa-prijedor-kladari-2FSA Prijedor: FK Kladari 2:1(0:1)

Stadion: „Poljana“