sloga-knezopoljacPrijateljska utakmica u Saničanima između četvrtoligaša Republike Srpske, Sloge, i novog člana trećeligaške konkurencije, prijedorskog kluba FSA, okončana je bez pobjednika – 2:2.

Domaći su brzim akcijama iskoristili pospanost odbrane rivala i golovima Marka Pekije u 12. i Miloša Marića u 23.minutu poveli sa 2:0.

Međutim, Prijedorčani su stigli do izjednačenja, pošto su Srđan Torbica u 32. i kapiten Miloš Stević u 40.minutu iskoristili kikseve golmana Željka Popovića, koji je do kraja susreta, ipak bio siguran.

Vrijedno je napomenuti da je sudija Milan Basrak, uz žute kartone, kojima je opominjao aktere meča da ne bi došlo do povreda zbog klizavog terena, crvenim, poslije prekršaja i prigovora „častio“ pomenutog Pekiju u 20. i na suprotnoj strani Vedrana Banovića u 35.minutu, sa pravom da budu zamijenjeni drugim iggačima.

Nastavak meča donio je dosta trčanja, oba tima uložila su maksimum zalaganja, ali nije došlo do promjene rezultata koji je na kraju i najpravedniji.

Sloga (Rakelići)-FSA (Prijedor) 2:2(2:2)

Stadion u Saničanima
Sudija: Milan Basrak (Prijedor)
Strijelci: Pekija u 12. i Marić u 23. za Slogu, a Torbica u 32. i Stević u 40.minutu za FSA