kbk gong-medalje-vitez (1)U Vitezu je ove subote je državno prvenstvo Bosne i Hercegovine u kik boksu na kome su učestvovali i takmičari KBK „GONG“ Prijedor.

Prema riječima trenera kluba Nebojše Kuzmanovića ostvareni su odlični rezultati.

-Zbog povrede noge Dragan Dragojević je morao predati finalnu borbu disciplina K1 senioru do 75kg pa je osvojio srebrnu medalju. Odličje istog sjaja osvojio je junior Darko Vasiljević, disciplina K1do 63,5 kg. Zlatnu medalju je osvojio junior Slaviša Miodrag, disciplina K1 do 75kg. O njegovoj nadmoćnoj pobjedi govori podatak da je i polufinalnu i finalnu borbu riješio nokautom – ponosno ističe Kuzmanović.

On se zahvalio svima koji su pomogli odlazak u Vitez a naročito prijedorskim kikbokserima koji su na dostojan način reprezentovali svoj klub i grad na ovom takmičenju.

Foto – KBK „GONG“ Prijedor

kbk gong-medalje-vitez (2) kbk gong-medalje-vitez (3) kbk gong-medalje-vitez (4) kbk gong-medalje-vitez (5) kbk gong-medalje-vitez (6)