slavisa miodrag-balkan open 2016-zlatna medaljaProtekle subote u Tešnju je po osmi put održano tradicionalno takmičenje u kick-boxu „Balkan Open 2016“ na kojem je učestvovalo 455 takmičara iz 81 kluba koji su došli iz 12 evropskih država.

Fight Club „Winner“ Prijedor je na ovom takmičenju, pod vođstvom trenera Radenka Kukavice, osvojio tri medalje, zlatnu i dvije bronzane.

-Najsjajnijim odličjem okitio se Slaviša Miodrag u disciplini Low Kick do 75kg (junior), dok su Igor Mačković u disciplini Low Kick do 75kg (senior) i Miloš Kovačević u disciplini Kick Light do 74kg (senior) osvojili bronzana odličja. Zadovoljni smo postignutim retultatim s obzirom da su sva trojica naših takmičara koji su nastupili osvojili medalje – rekao je Gordan Zorić, „alfa i omega“ Fight Cluba „Winner“ Prijedor.

On je istakao činjenicu da je Miodrag ponovo osvojio zlatnu medalju (nokautom u prvoj rundi finalne borbe) nakon što je nedavno u Mađarskoj bio najbolji na WAKF Svjetskom prvenstvu.