zeljeznicar-rudar prijedor-prijateljska-izvjestaj (9)Rudar-Prijedor je, pripremajući se za nastavak prvenstva Premijer lige BiH, u drugoj provjeri, poslije pobjede na gostovanju trećeligašu banjalučkom Željezničaru od 3:1 remizirao protiv prvoligaša Krupe u Krupi na Vrbasu 2:2.

Šef stručnog štaba „rudara sa Sane“ Zlatko Jelisavac izveo je na teren sa vještačkom podlogom, u ovom živopisnom mjestu, dva tima i dobro je „snimio“ mogućnosti svojih izabranika.

-Krupa se pokazala kao odličan protivnik, upravo takav da bi mogli da u ovom momentu vidimo šta je sve dobro i loše u našoj igri. U prvom poluvremenu bilo je dosta tempa, trčanja i discipline na obje strane. U nastavku uspjeli smo da napravimo mali pritisak i dođemo do drugog gola, a iako je rezultat bio u drugom planu, možemo biti zadovoljni – naglasio je Jelisavac.

zeljeznicar-rudar prijedor-prijateljska-izvjestaj (8)