prijedor-krajina-prijateljska-januar (1)U okviru priprema za nastavk Premijer lige BiH, rukometaši Prijedora odigrali su još jedan prijateljski susret sa ekipom Krajine iz Cazina.

Nakon što su prošlog vikenda slavili u Cazinu, Prijedorčani su i ovaj put ostvarili pobjedu i to rezultatom 33:29 (17:12).

Na početku meča igralo se „gol za gol“ da bi domaći u 21. minuti prvi put stigli do +3 (10:7).

Izabranici trenera Babića potom prave seriju od 4:0 ina odmor odlaze sa prednošću 17:12.

Najistaknutiji u prvom poluvremenu bili su iskusni Unčanin i Blagojević dok je Topić imao 9 odbrana.

prijedor-krajina-prijateljska-januar (2)Prvih desetak minuta nastavka bolje igraju gosti pa smanjuju na -2 (21:19).

Prijedorčani nedugo potom odgovaraju novom serijom 4:0 pa u 45. minuti semafor pokazuje rezultat 27:22.

Cazinjani se ne predaju pa dva minuta prije kraja „prilaze“ na 31:29 ali domaći sa novim golovima rješavaju pitanje pobjednika.

U redovima Prijedora Unčanin je postigao 8, Kaurin 7 a Blagojević 6 golova, dok su golmani sakupili 16 odbrana.

Kod Krajine Ismir Salkić je postigao 8 golova dok je golman Bradarić imao 8 odbrana.

RK Prijedor: RK Krajina 33:29 (17:12)

Dvorana Mladost
Gledalaca: 20
Sudije: Dejanović/Marčetić obojica iz Prijedora
Isključenja: Prijedor 6 minuta, Krajina 6 minuta
Sedmerci: Prijedor 4(3), Krajina 3(2)

Beširević-5 odbrana, Unčanin 8, A.Miljuš 2, Šerbula, Kecman, Vejnović, Stanisavljević 3, Kaurin 7, Daničić 3, Topić-9 odbrana, Balaban, Kragulj 3, M.Miljuš, Babić-2 odbrane, Savić 3, Blagojević 6, Cvijić
Trener-Saša Babić

Krajina
Bradarić-8 odbrana, Angelovski 3, Begić 1, Dizdarević, I.Salkić 8, Al.Lipović 4, M.Salkić, Bašagić, Burazor 1, Ad.Lipović 3, Kapić, Nadarević 1, Hušić-1 odbrana + 1 sedmerac, M.Stanić 1, G.Stanić 4, Mijatović 3, Dautović