olimpik-rudar prijedor (9)Na stadionu „Asim Ferhatović Hase“ u Sarajevu odigran je susret 18. kola Premijer lige BiH u kojem je domaći Olimpik visoko porazio Rudar-Prijedor rezultatom 6:2 (5:0).

Domaći su prva dva pogotka postigli iz jedanaesteraca koje je „skrivio“ Pekija u 18. i 21. minuti a sigurni izvođači bili su Hadžić i Pereira.

Nakon toga na scenu je stupio Brković koji je postigao het-trik za Olimpik u 25., 31. i 39. minuti.

U samom finišu Kunić je propustio odličnu šansu kada je izašao sam ispred Bandovića ali je promašio cijeli okvir gola.

Nastavak meča je donio nešto bolju igru Rudar-Prijedora a Kunić je pogodio u 58. minuti za 5:1.

U samom finišu meča Pandža je u 84. minuti dao novi gol za domaće da bi ponovo Kunić dvije minute prije kraja postavio konačan rezultat 6:2

olimpik-rudar prijedor (7)Olimpik: Rudar-Prijedor 6:2 (5:0)

Sarajevo
Stadion: Asim Ferhatović Hase
Gledalaca: 150
Sudija: Tomislav Čuić
Strijelci: Hadžić u 18. (penal), Stefan u 21. (penal), Brković u 25., 31. i 39., Pandža u 84. minuti za Olimpik, Kunić u 58. i 88. minuti za Rudar-Prijedor
Žuti kartoni: Bogičević (Olimpik), Pekija, Ćulum (Rudar-Prijedor)