fk gomjenica-trener kotaranFudbaleri prijedorske Gomjenice, novi članovi Regionalne lige-grupa Zapad, poraženi su sa visokih 5:0 na gostovanju kod ekipe Lijevča u okviru 9. kola prvenstva.

Domaći su glavni dio posla obavili već u prvom poluvremenu kada su preko Kostića iz penala u 12. minuti te golovima Željka Đukanovića u 16. i 34. minuti poveli sa visokih 3:0.

Ekipa Gomjenice nije uspjela postići pogodak u nastavku susreta, a Lijevče je zahvaljujući Dumoniću u 57. i trećem golu Đukanovića u 70. minuti stiglo do visoke pobjede.

Kako nezvanično saznajemo, trener Prijedorčana Mile Kotaran je nakon ove utakmice podnio ostavku pa je neizvjesno ko će Gomjenicu predvoditi sa klupe u narednom prvenstvenom susretu.

Inače, na megdan prošlogodišnjem šampionu Četvrte lige FSP Prijedor i osvajaču Kupa grada Prijedora stiže ekipa FSA Prijedor, pa će gledaoci moći posmatrati „gradski derbi“.