brdo-mladost kv (1)OFK Brdo je, poslije dva uzastopna poraza na gostovanjima u prvenstvu Regionalne lige RS-grupa Zapad poraženo i na svom terenu, od veoma dobre ekipe Mladosti iz Kotor Varoši rezultatom 0:1.

Stvorili u izabranici trenera Amira Kaltaka nekoliko povoljnih prilika, ali nisu našli put do mreže rivala.

Gosti, koji su imali prečku, u 56.minutu iz kontranapada preko Aleksandra Tepića dolaze do trijumfa.

Imali su „brđani“ iz Hambarina od 79. minuta igrača više, pošto je crveni karton dobio Nemanja Stupar (drugi žuti karton), ali nisu stigli do pogotka, pa su sada na posljednjoj poziciji na tabeli sa samo tri osvojena boda.

Treba reći da je OFK Brdo bilo oslabljeno neigranjem Sredića, Brkića, Pekije i Stegića znog povreda i kartona.

OFK Brdo-FK Mladost (Kotor Varoš) 0:1(0:0)