rudar prijedor-grbUtakmica trećeg kola BH Telecom Premijer lige BiH između Rudar-Prijedora i Olimpica iz Sarajeva završena je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Zbog nedostataka glavnog terena Gradskog stadiona u Prijedora, meč je odigran u Gradišci a pratilo ga je oko 600 gledalaca.

Najbolju šansu u prvom dijelu igre imao je napadač gostiju Karić ali je odbrana Rudar-Prijedora izbacila loptu sa gol-linije.

Ovaj dio gre obilježila je povreda gostujućeg igrača Gligorova u 15. minuti nakon jednog sudara, a povrijeđeni igrač je sanitetskim vozilom transportovan u bolnicu.

Drugo poluvrijeme je ponudilo šanse za „domaće“ ali Dejan Kojić u 55. minuti nije uspio savladati golmana Fejzića dok je nešto kasnije i Mirza Džafić propustio da realizuje odličnu šansu za pogodak.

Do kraja meča ostalo je nepopularnih 0:0.

Rudar-Prijedor: Olimpic 0:0