srna-mtel open 2015 prijedorAntonija Ružić i Lovre Erceg iz Hrvatske pobjednici su teniskog turnira “`M:tel` Open 2015” za juniore do 12 godina u Prijedoru koji je počeo 13. juna, a završen je danas finalnim mečevima.

U kategoriji djevojčica drugo mjesto osvojila je Kornelija Hučak iz Hrvatske, u kategoriji dječaka drugo mjesto zauzeo je Jovan Sinadinović iz Banjaluke, a u parovima su pobjedu izvojevali Lovre Erceg i Mili Poljičak iz Hrvatske. U takozvanim utješnim mečevima prvo mjesto zauzeo je Japanac Rea Konagata.

“`M:tel`, kao društveno odgovorna kompanija, već tradicionalno podržava velike sportske manifestacije u zemlji. Ovim je završen još jedan prijedorski teniski turnir za juniore do 12 godina. `M:tel` će i dalje podržavati mlade sportiste kroz ovakva i slična takmičenja”, saopšteno je iz ove kompanije.