prijedor-capljina-rezultat 1Prema očekivanju, rukometaši „Prijedora“ su u 27. kolu Premijer lige BiH bili ubjedljivi protiv posljednjeplasirane „Čapljine“, a rezultat 45:28(21:12) najbolja je ilustracija odnosa snaga na terenu.

Kvalitet je bio na strani domaće ekipe a gosti su samo u prvih desetak minuta pružili solidnu partiju, prije svega golman Kozina koji je „skinuo“ nekoliko čistih zicera i kontri igračima „Prijedora“ a ukupno je sakupio 16 odbrana.

Sa druge strane domaći trener je uvodio sve igrače a oni su se redom upisali u strijelce.

Odličnu partiju na golu „Prijedora“ pružio je mladi golman Topić sa ukupno 13 intervencija a svojim intervencijama je pokazao da su domaći dobili još jednog čuvara mreže za budućnost.

prijedor-capljina-rezultat 2-Bilo je malo treme na početku, ali kasnije, uz podršku saigrača, trudio sam se da opravdam ukazano povjerenje – rekao je 17-godišnji golman Gojko Topić, kojem je trener Bojan Unčanin, kao i većini mladih igrača Prijedorčana pružio maksimalnu minutažu.

Prijedor-Čapljina 45:28(21:12)
Dvorana „Mladost“ Prijedor
Gledalaca: 150
Sudije: Maid Katanić i Nedim Lipa (Sarajevo)
Sedmerci: Prijedor 3(3), Čapljina 4(2)
Isključenja. Prijedor 12, Čapljina 16 minuta
Crveni kartoni: Goran Lasta (Čapljina) u 55. i Ivan Brkić (Čapljina) u 60.minuti (oba zbog trećeg isključenja)

PRIJEDOR
Topić-13 odbrana, Davidović 12, Daničić 1, Miljuš 2, Kaurin 9, Mandić 1, Čutura-1 odbrana, Kragulj 5, Vejnović 1, Hercegovac 4, Blagojević 3, D.Unčanin 2, Balaban 1, Kecman 1, Radaković 2, Selimbegović 1
Trener: Bojan Unčanin

ČAPLJINA
Komšo, Kozina-16 odbrana, Vulić 3, Brkić 5, Bartolović 1, Pažin, Lasta 11, Ćubela 5, Bencun 2, Borovina 1
Trener: Dragan Suton