prijedor-capljina-rezultatVečeras je u Sportskoj dvorani „Mladost“ u našem gradu odigrana utakmica 27. kola Premijer lige BiH za rukometaše u kojoj je domaći „Prijedor“ deklasirao posljednjeplasiranu „Čapljinu“ rezultatom 45-28 (21-12).

Gosti su se „držali“ do 13. minute kada je bilo 8-6 a sve nakon toga proteklo je u potpunoj dominaciji Prijedorčana.

Nakon +9 na poluvremenu, domaći su do kraja meča samo uvećavali svoju prednost za konačnih 45-28 a podatak da su se svi igrači trenera Unčanina upisali u listu strijelaca sve govori.

Najefikasniji kod „Prijedora“ bio je Davidović sa 12 golova dok je mladi golman Topić imao 13 uspješnih odbrana. Kod Čapljinaca je najviše pružio Lasta sa 13 golova dok je golman Kozina imao 16 odbrana.