shodan-turnir novi gradProtekle subote u Novom Gradu je održan Osmi memorijalni karate turnir „Rajko i Mladen Crnobrnja“ na kome je učestvovalo oko 450 takmičara iz 14 klubova iz Republike Srpske, Federacije BiH i Srbije

U jakoj konkurenciji Karate klub „Shodan“ iz Prijedora zauzeo je četvrto mjesto u generalnom plasmanu sa 18 medalja – 9 zlatnih, 5 srebrnih i 4 bronzane medalje.

Zlatne medalje osvojili su: Vanja Vukić (kate i borbe), Nikola Uzelac, Milica Kondić, Siniša Mijić, Bojana Kantar, Marko Stanić, Tamara Vukić i Nikolina Dragojević.

Srebrne medalje osvojili su: Damir Burnić, Jelena Kuzmanović, Anja Pijak, Miloš Karan i Slaviša Đurić.

Bronzane medalju osvojili su: Nikola Drljača, Bojana Mastikosa, Milica Kondić i ekipno djevojke u borbama.