berek 1975-rudar kamengrad-prijateljska (1)Fudbaleri OFK Berek 1975 savladali su u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu „Poljana“ u Prijedoru ekipu NK Rudar iz Kamengrada rezultatom 2:1 (2:0).

Domaći su pružili solidnu partiju pa su zahvaljujući dvostrukom strijelcu Vrućiniću (30. i 35. minuta) stigli do prednosti.

Prvi gol postignut je nakon neuspjele ofsajd zamke gostiju a pet minuta kasnije Vrućinić je iskoristio jednu dobro ubačenu loptu da postigne pogodak za svoju ekipu.

Gostujući trener Ale Krupić igrao je sa dvije postave, meč su počeli igrači koji uglavnom ulaze sa klupe dok su drugi dio odigrali „prvotimci“.

Igrači Rudara uspjeli su u drugom poluvremenu preko Ajdina Hodžića stići do pogotka, 15-ak minuta prije kraja meča.

berek 1975-rudar kamengrad-prijateljska (2)OFK Berek 1975: NK Rudar Kamengrad 2:1 (2:0)