ŠIROKI BRIJEG – RUDAR-PRIJEDOR 2:1 (1:0)
/Lukić 7, Ljanos 34 – Mandić 24/

Na debiju Marka Tešića na klupi “rudara”, prvi je do pogotka stigao Široki Brijeg.

Tonći Mujan je odlično poslao loptu u prostor gdje ju je prihvatio Daniel Lukić, koji lako matira Nikolu Šćekića.

Prijedorčani, ipak, nisu poklekli nakon tog pogotka domaćih.

Nedugo potom se u sjajnoj prilici našao Jozef Amoa, ali nije bio precizan, ali zato jeste Nikola Mandić u 24. minutu iz slobodnog udarca.

Šutirao je napadač Rudar Prijedora po zemlji, ispod živog zida, a ta lopta je iznenadila i prevarila Darija Miškića i završila iza njegovih leđa.

Domaći sastav je, ipak, na pauzu otišai pri vođstvu. Do drugog gola domaćin je došao u 34. minutu, golom Nikolasa Ljanosa, poslije druge asistencije Mujana.

Lijevi bek gostiju Predrag Zekanović nije uspio da interveniše poslije njegovog centaršuta, a vezista sa hrvatskim i kolumbijskim državljanstvom prihvata loptu i lako matira čuvara mreže Rudar Prijedora, za, ispostavilo se, konačnih 2:1.

Široki Brijeg: Miškić, Medić, Obšivač, Čuljak, Ljanos, Mujan, Blagaić, Vukoja, Lukić, Begić, Jurić
Trener: Jure Ivanković

Rudar Prijedor: Šćekić, Sadiku, Pavlović, Santos, Bilbija, Burazor, Mandić, Marić, Amoah, Zekanović, Jakupović
Trener: Marko Tešić