prijateljska utakmica-fsa-slaven (1)Regionalni ligaš FSA Prijedor u prijateljskom odmjeravanju snaga na igralištu „Suvi Prijedor“ savladao je minimalnim rezultatom 1:0 ekipu Slavena, člana Četvrte lige FSP Prijedor, a strijelac pobjedonosnog gola bio je Miloš Rudak u 18. minuti.

Domaćini nisu iskoristili nekoliko veoma povoljnih prilika, ali je i ekipa iz Dobrljina promašila jedanaesterac (Mirko Kolundžija) u 64. minuti, no treneri Nenad Bašić i njegov gostujući kolega Bogdan Žujić mogu da budu zadovoljni.

Narednu provjeru Prijedorčani će imati u srijedu, 25. februara, a rival će im biti takođe četvrtoligaš, OFK Berek 1975. Početak susreta na stadionu „Poljana“ predviđen je za 14:30 časova.

FSA Prijedor-Slaven 1:0(1:0)

Igralište „Suvi Prijedor“
Gledalaca: 20
Sudija: Nemanja Davidović (Prijedor)
Strijelac: Rudak u 18.minuti

FSA PRIJEDOR:
Medić, Runić, Čačić, Rečević, Bilaković, Bujić, Đenadija, S.Kaltak, H.Kaltak, Stević, Rudak
Igrali su još: Prokopić i Karanović

SLAVEN:
Drljača, Majkić, Kostić, Kolundžija, Grab, Ivančević, Zorić, Makarić, Živković, Jovanić, Gligić
Igrali su još: Popović, Nišević, Kovačević, Kostadinović, Oljača, Vuković

prijateljska utakmica-fsa-slaven (2) prijateljska utakmica-fsa-slaven (3) prijateljska utakmica-fsa-slaven (4) prijateljska utakmica-fsa-slaven (5) prijateljska utakmica-fsa-slaven (6)