U susretu 3. kola Prve lige RS, rukometaši “Prijedora” slavili su na domaćem terenu protiv ekipe “Hercegovine” iz Nevesinja rezultatom 32:29 (17:16).

Gosti su sjajno otvorili meč pa su nakon šest minuta igre vodili 5:0 a domaći tek nakon toga preko iskusnog Radakovića uspijevaju da pronađu put do mreže protivnika.

Malo po malo Prijedorčani dolaze do svoje igre, pogađaju Marinović i Dugajlić pa u 18. minuti stižu do poravnanja 10:10, a potom i do prve prednosti koju održavaju do kraja poluvremena(17:16).

Nastavak je donio izjednačenu igru, ali uz konstantno vođstvo domaćih.

Golom najefikasnijeg pojedinca susreta Dugajlića Prijedorčani dolaze do najveće prednosti +4 u 51.minuti (28:24).

Do kraja ekipa koju predvodi kapiten Blagojević uspijeva zadržati stečenu prednost za konačnih 32:29 i drugu prvenstvenu pobjedu.

ORK Prijedor: RK Hercegovina 32:29 (17:16)