Rukometašice Mire iz Prijedora slavile su u utakmici 13. kola Premijer Lige u Mostaru protiv HŽRK Zrinjski rezultatom 34:25.

Mlade Mostarke dobro su ušle u ovu utakmicu, hrabro i čvrsto protiv jačih, starijih i kvalitetnijih suparnica iz Prijedora.

No gošćama nije dugo trebalo da uhvate svoj ritam i igru, te su vrlo brzo stigle i prestigle prednost Zrinjskog i na poluvrijeme otišle sa sigurnih 18:12.

I u drugom poluvremenu su domaće rukometašice igrale dobro, no nije to bilo dovoljno da se ugrozi vodstvo ni pobjeda rukometašica Mire koje su na kraju slavile sa sigurnih 34:25.

No Mostarke mogu biti zadovoljne igrom jer ukoliko ovako nastave borba za ostanak u Premijer Ligi mogla bi im biti puno lakša.

Gošće je do pobjede vodila sjajna Anđela Stojanović koja je zabila čak 12 pogodaka dok je 6 dodala Dragana Mutić.

Zrinjski je predvodila povratnica i u klub i u rukomet Dea Vuković sa 7 pogodaka, dok je 5 postigla Marinela Ćorić.