Nova pobjeda KMF “Prijedor”, dovoljna za povratak na čelo tabele.

U okviru 10. kola Druge lige Republike Srpske u futsalu-Grupa “Zapad”, puleni trenera Ivanovića rutinski su savladali KMF “Sokrates” iz Banjaluke rezultatom 5:1.

Pokušali su gosti od starta meča da igraju sa golmanom u polju, ali to im se nije isplatilo.

Domaći su igrali organizovanu odbranu, često presijecali napade Banjalučane nakon čega je bilo lakše stići do pogodaka.

Golovima Rosića, Panića i Lukića, futsaleri “Prijedora” su do poluvremena riješili pitanje pobjednika (4:0).

Tempo je u nastavku opao pa su viđena samo dva gola, po jedan na obje strane za konačnih 5:1.

Osmu ovosezonsku pobjedu KMF “Prijedor” ispratilo je oko 300 ljubitelja ovog sporta.

Ovim trijumfom, Prijedorčani su ponovo zasjeli na čelo tabele sa 25 bodova.

Najbliži rivali, KMF “Boračka” i KMF “Borac”, imaju po 22 boda.

U sljedećem kolu igra se derbi protiv ekipe KMF “Boračka” koja je izabranicima trenera Ivanovića nanijela jedini poraz.

KMF Prijedor: KMF Sokrates (Banja Luka) 5:1 (4:0)

Strijelci: Rosić u 5. i 15., Panić u 6., Lukić u 11. i Miodragović u 29. za Prijedor, Jokanović u 34. minuti za Sokrates