Fudbaleri Rudar-Prijedora rutinski su osigurali plasman među 16 najboljih ekipa u takmičenju za Kup Republike Srpske.

Prijedorčani su na gostovanju u Banjaluci slavili protiv domaćeg BSK-a rezultatom 4:0.

Sve je riješeno već u prvom dijelu igre kada su golove postigli Mikić, Lezić i Šikanjić iz penala.

Na 0:4 povisio je Šikanjić u 51.minuti svojim drugim pogotkom dok je konačan rezultat postigao Milošević u 78.minuti susreta

BSK: Rudar-Prijedor 1:4 (0:3)

Banja Luka
Stadion: Čaire
Gledalaca: 90
Sudija: Velibor Gigović (Gradiška)
Strijelci: Milošević u 78.minuti za BSK, Mikić u 16., Lezić u 28., Šikanjić u 33.(iz penala) i 51. minuti za Rudar-Prijedor