U 4.kolu Lige za prvaka Republike Srpske fudbaleri Rudar-Prijedora doživjeli su treći uzastopni poraz.

Nakon poraza od Željezničar Sport Tima i Sloge iz Gornjeg Crnjelova, zeleno-crni su opet izgubili sa minimalnih 1:0, ovoga puta na gostovanju u Janji kod domaćeg Podrinja.

Tako su izabranici trenera Žerića ostali na samo jednom osvojenom bodu od starta Lige za prvaka.

Pogodak vrijedan pobjede za Podrinje je postigao Filip Vujić u 25.minuti susreta.

Pokušali su Prijedorčani do kraja meča stići barem do izjednačenja ali im to nije uspjelo.

Inače, obje ekipe su meč završile sa igračem manje.

Kod domaćih drugi žuti odnosno crveni karton dobio je Mulamustafić u sudijskoj nadoknadi dok je istu sudbinu imao i Dragić kog Rudar-Prijedora u 78. minuti.

Podrinje: Rudar-Prijedor 1:0 (1:0)