Rezultati prvog dana takmičenja:

PREDPIONIRI 2006:
A: FK „CRVENA ZVEZDA“ BEOGRAD – FK „SPARTAK“ B.LUKA 9:1
C.Zvezda: Pjanović, Vasilić, Sudar, Halabrin (1), Pilić (1), Kostić (1), Čudić (1), Nikolić (1), Drakulić (1), Cetić, Radovanović (Begović, Rančić, Milenović (1), Maksimović, Janković (1) i Đurišić (1))
Spartak B.L: Vukajlović, Maksimović, Sumbuljević, Grujić, Guzina, Đudurović, Šušić Pavle, Janković, Blagojević, Račić i Đukić (1) ( Ostić, Gudalo, Dmitrović, Ratković, Bubnjević, Štrkić i Miljević)

B: FK „RADNIK URIJE“ PRIJEDOR – FK „BORAC“ BANJA LUKA 1:6
Radnik: Šurlan, Štrbac, Kečan, Zeljaja, Damjanović, Ganić, Šobot, Stupar, Kos, Marčetić (1) i Kondić (Panić, Mikić, Šipka, Knežević, Sovilj i Denja)
Borac: Berendika, Ševo, Šikanić, Blagojević, Topić, Stojičić, Marić (1), Džajić (1), Šešlak (2) , Sarić (1) i Vrsajković (Vranješ, Karać, Malešević, Avetić, Đerman (1), Blagojević, Stjepanović)

C: FK „SPARTAK“ SUBOTICA – FK „ŽELJEZNIČAR SPORTA TIM“ 1:2
Spartak: Cvetojević, Samac, Štirb, Balać, Kapetanović, Buljovčić, Rapajić, Cvetković, Desnica, Ćakić (1) i Svoboda (Radonjić, Kovljenić, Mandić, Mačković, Janković i Ilić)
Željezničar/ST: Milanović, Sokolić, Stupar, Despot, Radinković, Strika, Popović S (1), Vrhovac, Popović A, Ševa i Ilić (1), (Roguljić, Kovačević, Šuput, Popović M, Biličar, Grubor, Radović)

D: FK „SLOBODA/BUBAMARA“ – GNK „DINAMO“ ZAGREB 0:3
Sloboda/BM: Šahinović, Abazović, Bešić, Marin, Vukmirović, Ekić, Mehinović, Keranović, Gajić, Majkić i Bokan (Čulić, Rusmir, Pauković i Radulj)
Dinamo: Blažević, Chelfi, Vrzić, Kramarić, Dečur (1), Kasumović, Šimić, Baković, Perković, Bećirović (1) i Nekić (1), (Jozić, Piškor, Mikić, Jakšić, Pokos, Miletić, Rušnov, Zebić, Mišković)

PIONIRI 2005:
A: FK „CRVENA ZVEZDA“ BEOGRAD – OFK „BIHAĆ“ BIHAĆ 6:0
C.Zvezda: Marinković, Jovanovski, Stjsavljević, Jović, Svetozarević, Mijatović (3), Šljivić (1), Bubanj (1), Đurić, Nedeljković, Škobalj (Veličković, Karišik, Radović, Čoadžija (1), Sukačev, Milinković, Vidaković)
OFK Bihać: Komić, Žerić, Skalić, Komić, Vajzović, Dujmović, Šabić, Jusić, Abdić, Skalić (Alijagić, Durmišević, Alibabić, Begić, Kazaz, Alagić, Lulić)

B: NK „DOMŽALE“ LJUBLJANA – FK „KOZARA STARS“ GRADIŠKA 1:4
Domžale: Krnc, Klopčić-Zidar, Bahor, Vabšić, Praskalo, Svigelj, Zajc, Bandur, Javorić, Brvar, Bajters Krebs, (Bukovec, Mišvelj, Stojnič, Svetlin, Grn, Nadarević (1))
Kozara Stars: Lipovac, Brncuz, Utješanović, Savić, Dakić, Raca, Ilić, Pejić (1), Blagojević, Subotić i Beuk (3) (Glišić, Babić, Komlwenić, Sraživuk, Litrić, Panić i Zagorac)

C: FK „KRUPA“ KRUPA NA VRBASU – FK „RABOTNIČKI“ SKOPLJE
igra se u subotu

D: FK „SPARTAK“ BANJA LUKA – GNK „DINAMO“ ZAGREB 0:14
Spartak: Vučković, Vrhovac, Bogdanić, Suvajac, Damjanović, Grujić, Prolić, Ninković, Bosić, Mirčić i Lipovčić (Popović, Šarić, Majstorović i Gužvić)
Dinamo: Marvak-Kulić, Đekić (1), Ruškovački, Majdandžić (1), Kegalj, Vrbančić, Škarec, Peroš, Ivankić, Dora i Žgela(1), (Jagušić, Duduković (6), Baričević (3), Vidović, Marković, Buturina, Bačurin, Došen, Halilović i Klarin (2),)

Povezane vijesti

MLADI PRIJEDORSKI STONOTENISERI PRVACI REPUBLIKE S... Mladi prijedorski stonoteniseri osvojili su prvo mjesto na ekipnom prvenstvu Republike Srpske za mlađe kadete održanom u Kotor Varoši. Poredak: 1....
TRI MEDALJE ZA ČLANOVE DŽUDO KLUBA PRIJEDOR NA TUR... Protekle subote u Bijeljini je održan drugi međunarodni džudo turnir “Trofej Pantera 2018”. Ove godine na turniru učešće je uzelo preko 650 takmiča...
PODRINJE: RUDAR-PRIJEDOR 0:2 – FOTO Da je optimizam u redovima Rudar-Prijedora uoči susreta 6.kola prvenstva Prve lige Republike Srpske u fudbalu protiv Podrinja bio reelan pokazao je re...
PRIJEDOR: OTVOREN TREĆI MEĐUNARODNI TENISKI “BIJEL... U organizaciji Tenis kluba “Dr Mladen Stojanović” Prijedor jutros je otvoren treći međunarodni teniski “Bijeli turnir”. Radi se o sportskom događaj...
RUDAR-PRIJEDOR: OPTIMIZAM PRED GOSTOVANJE PODRINJU... U susretu 6.kola prvenstva Prve lige Republike Srpske u fudbalu, Rudar-Prijedor gostuje u Janji kod domaćeg Podrinja. Prijedorčani se nalaze u neza...
OMLADINSKA LIGA BIH ZAPAD: JUNIORI RUDAR-PRIJEDORA... Juniori Rudar-Prijedora savladali su vršnjake iz Kozare (Gradiška) rezultatom 3:0 u okviru 2.kola Omladinske lige BiH-Grupa Zapad. Prijedorčani su ...
FSA PRIJEDOR: SLOGA(RAKELIĆI) 4:2 – FOTO U susretu 5.kola Regionalne lige RS-Grupa Zapad ekipa FSA Prijedor je savladala Slogu iz Rakelića rezultatom 4:2(2:0). Na meču starih sportskih riv...
KUP BIH – 1/16 FINALA: RUDAR-PRIJEDOR PUTUJE U KON... U Sarajevu su danas izvučeni parovi šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine u fudbalu. Ekipa Rudar-Prijedora će naredne srijede gostovati u Kon...